CNX722C900120T
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CNX722C900120T
Beschreibung:
LED PANEL IND WHITE 120V IP67
Benutzer handbuch
Lens Transparency Clear
Ingress Protection IP67
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.91" (23.11mm)
Millicandela Rating 644mcd
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC
Lens Style Round with Domed Top
Series CNX722
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 8mA
Lens Size 25.60mm Dia