CNX722N20024B
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
CNX722N20024B
Beschreibung:
22MM RED 24V SCREW BLOCK
Benutzer handbuch
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection IP67, NEMA 6P
Termination Style -
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.35mm)
Millicandela Rating 1600mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series CNX 722 TuffLED™
Type LED
Voltage 24V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Red
Panel Cutout Shape Round
Current 20mA
Lens Size 25.60mm Dia