CP2-HB095-A1-TG30
3M
Produkt-Nr.:
CP2-HB095-A1-TG30
Beschreibung:
CONN HEADER 95POS 2MM PRESS-FIT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Number of Rows 5
Number of Positions 95
Termination Press-Fit
Connector Usage CompactPCI Hot Swap
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Series MetPak™ CP2
Connector Style B 19
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)