CQ0603BRNPOYBN2R4
YAGEO
Produkt-Nr.:
CQ0603BRNPOYBN2R4
Beschreibung:
CAP CER 2.4PF 250V C0G/NPO 0603
Auf Lager : 19800
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Mfr YAGEO
Capacitance 2.4 pF