CRS400FT-73-100RAA
Vitrohm
Produkt-Nr.:
CRS400FT-73-100RAA
Hersteller:
Vitrohm
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 100 OHM 1% 4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.669" L (5.50mm x 17.00mm)
Temperature Coefficient -80/ +40ppm/°C
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 Ohms
Series CRS
Power (Watts) 4W