D2TO035C400R0JRE3
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
D2TO035C400R0JRE3
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
TO-263 (D²Pak)
Beschreibung:
RES SMD 400 OHM 5% 35W TO263
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.398" L x 0.346" W (10.10mm x 8.80mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-263 (D²Pak)
Ratings AEC-Q200
Resistance 400 Ohms
Series D2TO35
Power (Watts) 35W