Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DG1208ETE+
Hersteller:
Paket:
16-TQFN (4x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC MUX 8:1 160OHM 16TQFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$5.814
$5.814
10
$5.2231
$52.231
25
$4.93772
$123.443
100
$4.279275
$427.9275
250
$4.059844
$1014.961
500
$3.64287
$1821.435
1000
$3.29175
$3291.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | -80dB @ 1MHz |
| -3db Bandwidth | 200MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 30Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TQFN (4x4) |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±5V ~ 20V |
| Voltage - Supply, Single (V+) | - |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 4pF, 10pF |
| Package / Case | 16-WQFN Exposed Pad |
| On-State Resistance (Max) | 160Ohm |
| Switch Circuit | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Charge Injection | 0.5pC |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Strip |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 400ns, 400ns |