Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DG508AC/D
Hersteller:
Paket:
Die
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
IC MUX 8:1 450OHM DIE
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 1nA |
| Crosstalk | - |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 27Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 18V |
| Supplier Device Package | Die |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 4.5V ~ 18V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 5pF, 25pF |
| Package / Case | Die |
| On-State Resistance (Max) | 450Ohm |
| Switch Circuit | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Charge Injection | - |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 1.5µs, 1µs |
| Base Product Number | DG508 |