Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DG528CJ+
Hersteller:
Paket:
18-PDIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC MUX 8:1 450OHM 18DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.7705
$11.7705
10
$10.8148
$108.148
25
$10.3664
$259.16
100
$9.13368
$913.368
250
$8.685394
$2171.3485
500
$8.322
$4161
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 5nA |
| Crosstalk | - |
| -3db Bandwidth | - |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 27Ohm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±4.5V ~ 20V |
| Supplier Device Package | 18-PDIP |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 5V ~ 30V |
| Series | - |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 5pF, 25pF |
| Package / Case | 18-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 450Ohm |
| Switch Circuit | - |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Charge Injection | 4pC |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 8:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 1.5µs, 1.5µs |
| Base Product Number | DG528 |