Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DS1023S-200+
Hersteller:
Paket:
16-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC DELAY LN 256TAP 510NS 16SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$19.4085
$19.4085
10
$17.83435
$178.3435
25
$17.09544
$427.386
100
$15.062345
$1506.2345
250
$14.323112
$3580.778
500
$13.86107
$6930.535
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of Independent Delays | 1 |
| Delay to 1st Tap | 16.5ns |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Tap Increment | 2 ns |
| Series | - |
| Function | 1-Shot, Programmable |
| Number of Taps/Steps | 256 |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Available Total Delays | 510ns |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Base Product Number | DS1023 |