Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DS1231-20N+
Hersteller:
Paket:
8-PDIP
Charge:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.305
$11.305
10
$10.21155
$102.1155
25
$9.73636
$243.409
100
$8.454145
$845.4145
250
$8.074202
$2018.5505
500
$7.361759
$3680.8795
1000
$7.05375
$7053.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Reset Timeout | 150ms Minimum |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.37V, 4.62V |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | DS1231 |