Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Produkt-Nr.:
DS1232S+T&R
Hersteller:
Paket:
16-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.5315
$4.5315
10
$4.0698
$40.698
25
$3.8475
$96.1875
100
$3.3345
$333.45
250
$3.1635
$790.875
500
$2.8386
$1419.3
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | Adjustable/Selectable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.37V, 4.62V |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | MicroMonitor™ |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Output | Open Drain, Push-Pull |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | DS1232 |