E36D200LPN503WU92U
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
E36D200LPN503WU92U
Beschreibung:
CAP ALUM 50000UF 20V SCREW
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance -10%, +100%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mfr Chemi-Con
Capacitance 50 mF