E36D351CAS143MFE5U
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
E36D351CAS143MFE5U
Beschreibung:
CAP ALUM 14000UF 20% 350V SCREW
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 350 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr Chemi-Con
Capacitance 14000 µF