E36D750HPN223QCD0U
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
E36D750HPN223QCD0U
Beschreibung:
CAP ALUM 22000UF 75V SCREW
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 5.118" (130.00mm)
Tolerance -10%, +30%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.874" (22.20mm)
Voltage - Rated 75 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.000" Dia (50.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mfr Chemi-Con
Capacitance 22 mF