E36F451CGN292MDD8U
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
E36F451CGN292MDD8U
Beschreibung:
CAP ALUM 2900UF 20% 450V SCREW
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing -
Voltage - Rated 450 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension -
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mfr Chemi-Con
Capacitance 2.9 mF