E37F451CSS103AFE5U
Chemi-Con
Produkt-Nr.:
E37F451CSS103AFE5U
Beschreibung:
CAP ALUM 10000UF 30% 450V SCREW
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 5.748" (146.00mm)
Tolerance 0%, +30%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 1.252" (31.80mm)
Voltage - Rated 450 V
Mounting Type Chassis, Stud Mount
Size / Dimension 3.504" Dia (89.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Mfr Chemi-Con
Capacitance 10 mF