Zuhause / Circuit Breakers / EA1-B0-10-020-43E-LB
minImg
EA1-B0-10-020-43E-LB
Carling Technologies
Produkt-Nr.:
EA1-B0-10-020-43E-LB
Beschreibung:
CIRCUIT BREAKER
Benutzer handbuch
Actuator Type Lever
Approval Agency CCC, CSA, UL508, UL1077
Current Rating (Amps) 20mA
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series E
Voltage Rating - DC 160 V
Voltage Rating - AC 600 V