Zuhause / Tape / ECG7073H-100MMX3M
minImg
ECG7073H-100MMX3M
3M
Produkt-Nr.:
ECG7073H-100MMX3M
Hersteller:
3M
Beschreibung:
TAPE COND ADHESIVE 3.94"X 3.3YD
Benutzer handbuch
Usage Electrically Conductive
Storage/Refrigeration Temperature 73.4°F (23°C)
Thickness - Adhesive -
Color -
Backing, Carrier Polyurethane Foam
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0283" (28.3 mils, 0.720mm)
Series ECG7000H
Length 10' (3.0m) 3.3 yds
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M
Temperature Range -
Shelf Life 12 Months
Package Box
Tape Type Conductive Adhesive
Width 3.94" (100.00mm)