Zuhause / Tape / ECG8035H-100MMX3M
minImg
ECG8035H-100MMX3M
3M
Produkt-Nr.:
ECG8035H-100MMX3M
Hersteller:
3M
Beschreibung:
TAPE COND ADHESIVE 3.94"X 3.3YD
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Usage Electrically Conductive
Storage/Refrigeration Temperature 73.4°F (23°C)
Thickness - Adhesive -
Color -
Backing, Carrier Polyurethane Foam
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0138" (13.8 mils, 0.350mm)
Series ECG8000H
Length 10' (3.0m) 3.3 yds
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M
Temperature Range -
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Tape Type Conductive Adhesive
Width 3.94" (100.00mm)