EDP125-300-MB2-110
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
EDP125-300-MB2-110
Beschreibung:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 30V 125W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Applications ITE (Commercial), Medical
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CB, CE, cTUVus, FCC, TUV
Input Connector IEC 320-C18
Size / Dimension 6.00" L x 2.48" W x 1.50" H (152.4mm x 63.0mm x 38.0mm)
Product Status Active
Weight 1.05 lbs (475.00 g)
Current - Output (Max) 4.2A
Series EDP125 (125W)
Power (Watts) 125 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 48" (1.22m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 30V
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC