EDZVT2R2.7B
Rohm Semiconductor
Produkt-Nr.:
EDZVT2R2.7B
EMD2
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
DIODE ZENER 2.7V 150MW EMD2
Auf Lager : 5572
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Tolerance -
Supplier Device Package EMD2
Current - Reverse Leakage @ Vr 120 µA @ 500 mV
Series EDZV
Package / Case SC-79, SOD-523
Power - Max 150 mW
Mfr Rohm Semiconductor
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 2.7 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 100 Ohms