EE310-T10PA25PC4C1
E+E Elektronik
Produkt-Nr.:
EE310-T10PA25PC4C1
Hersteller:
E+E Elektronik
Beschreibung:
EE310-T10PA25PC4C1
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Response Time 15 s
Output Type Analog
Humidity Range 0 ~ 100% RH
Mounting Type -
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Accuracy ±2.3% RH
Sensitivity ±0.01°C/%RH
Package / Case -
Sensor Type Humidity, Temperature
Voltage - Supply 8V ~ 35V
Output 4mA ~ 20mA, 0V ~ 10V