Chemi-Con
Produkt-Nr.:
EKWB451ELL121MMN3S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.591
$3.591
10
$2.8975
$28.975
50
$2.49147
$124.5735
100
$2.25967
$225.967
500
$1.680284
$840.142
1000
$1.564394
$1564.394
2500
$1.506453
$3766.1325
5000
$1.477478
$7387.39
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.319" (33.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 815 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | KWB |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.2225 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 120 µF |
| Package | Bulk |