Chemi-Con
Produkt-Nr.:
EKYB800ELL122MMN3S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 1200UF 20% 80V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.2585
$3.2585
10
$2.63625
$26.3625
50
$2.30052
$115.026
100
$2.012955
$201.2955
500
$1.533699
$766.8495
1000
$1.34198
$1341.98
2500
$1.294052
$3235.13
5000
$1.246124
$6230.62
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 80 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.53 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| Series | KYB |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.55 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 1200 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 20 mOhms |