ELM11505HDT
Bivar Inc.
Produkt-Nr.:
ELM11505HDT
Hersteller:
Bivar Inc.
Beschreibung:
LED ASSY 0.150" 5MM HER DIFF 2LD
Benutzer handbuch
Lens Type Diffused, Tinted
Configuration Single
Viewing Angle 45°
Voltage Rating 2V
Color Red
Millicandela Rating 25mcd
Product Status Active
Lens Style Round with Domed Top
Series ELM1
Mfr Bivar Inc.
Wavelength - Peak 625nm
Package Tape & Reel (TR)
Current 30mA
Lens Size 5mm, T-1 3/4