Chemi-Con
Produkt-Nr.:
ELXV500ELL681MK35S
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.1742
$11.742
50
$1.01745
$50.8725
100
$0.880555
$88.0555
500
$0.665304
$332.652
1000
$0.587024
$587.024
2500
$0.547894
$1369.735
5000
$0.528324
$2641.62
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 1.437" (36.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 950 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 5000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LXV |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.9 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 680 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 33 mOhms |