Chemi-Con
Produkt-Nr.:
ELXY630ELL100MEB5D
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.24415
$2.4415
50
$0.17081
$8.5405
100
$0.146395
$14.6395
500
$0.109782
$54.891
1000
$0.092701
$92.701
2500
$0.087828
$219.57
5000
$0.082944
$414.72
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.512" (13.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 41.2 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | LXY |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 103 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 10 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 1.9 Ohms |