EPM15-150-BC-0F0
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
EPM15-150-BC-0F0
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 15V 15W
Auf Lager : 52
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Efficiency 70%
Mfr Astrodyne TDI
Features Universal Input
Voltage - Input 80 ~ 275 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cTUVus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.77" L x 2.16" W x 1.00" H (95.8mm x 54.9mm x 25.4mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 1 A
Series EPM15 (15W)
Power (Watts) 15W