EPM30-090-BC-0F0
Astrodyne TDI
Produkt-Nr.:
EPM30-090-BC-0F0
Hersteller:
Astrodyne TDI
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 9V 30W
Auf Lager : 40
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Efficiency 87.5%
Mfr Astrodyne TDI
Features Universal Input
Voltage - Input 80 ~ 275 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CE, cTUVus, TUV
Voltage - Output 1 9V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.77" L x 2.16" W x 1.00" H (95.8mm x 54.9mm x 25.4mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 3.33 A
Series EPM30 (30W)
Power (Watts) 30W