ERC5530R100BHEK500
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ERC5530R100BHEK500
Axial
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 30.1 OHM 0.1% 1/8W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 30.1 Ohms
Series ERC
Power (Watts) 0.125W, 1/8W