ERC55357R00BHEB600
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ERC55357R00BHEB600
Axial
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RES 357 OHM 0.1% 1/4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.097" Dia x 0.280" L (2.46mm x 7.11mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 357 Ohms
Series ERC
Power (Watts) 0.25W, 1/4W