ERL058M2000GNEK500
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ERL058M2000GNEK500
Beschreibung:
ERL-05-500 8.2M 2% T-00 EK E3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Resistance 8.2 MOhms
Series ERL
Power (Watts) 0.125W, 1/8W