ERL322K6700FKEK500
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ERL322K6700FKEK500
Beschreibung:
RES 2.67K OHM 1% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.67 kOhms
Series ERL
Power (Watts) 1W