ERL3239K000GKEA500
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ERL3239K000GKEA500
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 39K OHM 2% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.190" Dia x 0.562" L (4.83mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 kOhms
Series ERL
Power (Watts) 1W