ERL6247K000JKEA500
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
ERL6247K000JKEA500
Beschreibung:
RES 47K OHM 5% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.230" Dia x 0.562" L (5.84mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 kOhms
Series ERL
Power (Watts) 2W