Chemi-Con
Produkt-Nr.:
ESMG350ETC101MF11D
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.513
$0.513
10
$0.3629
$3.629
50
$0.27417
$13.7085
100
$0.238735
$23.8735
500
$0.176871
$88.4355
1000
$0.150338
$150.338
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.492" (12.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 35 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 210 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | SMG |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 315 mA @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |