Chemi-Con
Produkt-Nr.:
ESMH500VSN332MP30U
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.517
$6.517
10
$5.7969
$57.969
50
$5.07224
$253.612
100
$4.63752
$463.752
500
$3.985364
$1992.682
1000
$3.695519
$3695.519
2500
$3.623062
$9057.655
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 1.181" (30.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.37 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100mOhm @ 120Hz |
| Ratings | - |
| Series | SMH |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.5596 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |