Amphenol Times Microwave Systems
Produkt-Nr.:
EZ-900-NMC-2-SP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CONN N PLUG STRAIGHT CLAMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$88.426
$88.426
10
$81.14235
$811.4235
25
$78.0216
$1950.54
50
$75.42107
$3771.0535
100
$71.25988
$7125.988
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Silver |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Voltage Rating | 1000 V |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Amphenol Times Microwave Systems |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Insertion Loss | 0.17dB |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | EZ |
| Cable Group | LMR-900 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | N Type |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Silver |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Press-Fit |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | EZ-900 |