EZLSA-HTE-R23-560
Banner Engineering Corporation
Produkt-Nr.:
EZLSA-HTE-R23-560
Beschreibung:
EZ-SCREEN LS; RECEIVER; 560 MM;
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Operating Range 0.1m ~ 8.4m
Ingress Protection IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 560mm
Detection Capability 23mm
Product Status Active
Weight -
Series EZ-SCREEN LS
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC