FB060303T-151Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FB060303T-151Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 150 OHM 0201 1LN
Auf Lager : 45000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 500mOhm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Height (Max) 0.013" (0.33mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FB
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA