FB100505T-182Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FB100505T-182Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 1.8K OHM 0402 1LN
Auf Lager : 90000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 800mOhm
Impedance @ Frequency 1.8 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 250mA