FB100505T-331Y-S-2
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FB100505T-331Y-S-2
Beschreibung:
FBEAD 0402 330 OHM .28DC 700MA
Auf Lager : 60000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 280mOhm
Impedance @ Frequency 330 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 700mA