FB100505T-601Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FB100505T-601Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Auf Lager : 1050000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.1Ohm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 50mA