FB201209T-252Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FB201209T-252Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 2.5K OHM 0805 1LN
Auf Lager : 100000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 600mOhm
Impedance @ Frequency 2.5 kOhms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA