FB321611T-201Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FB321611T-201Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 200 OHM 1206 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 250mOhm
Impedance @ Frequency 200 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 300mA