FB322513T-201Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FB322513T-201Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 200 OHM 1210 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 450mOhm
Impedance @ Frequency 200 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max) 0.059" (1.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FB
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 200mA