FB451616T-151Y-S-1
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FB451616T-151Y-S-1
Beschreibung:
FERRITE BEAD 150 OHM 1806 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.063" W (4.50mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.071" (1.80mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 800mA