FB453215T-700Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FB453215T-700Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 70 OHM 1812 1LN
Auf Lager : 10000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 400mOhm
Impedance @ Frequency 70 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max) 0.067" (1.70mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FB
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 800mA