FBH160808T-151Y-S
Cal-Chip Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
FBH160808T-151Y-S
Beschreibung:
FERRITE BEAD 150 OHM 0603 1LN
Auf Lager : 40000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 40mOhm
Impedance @ Frequency 150 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series FBH
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A